wtorek, 31 grudnia 2013

Krótkie podsumowanie ;)


Bardzo chciałam zrobić takie moje podsumowanie tego roku i napisać o ważnych i mniej ważnych dla mnie rzeczach. Nie do końca jest to uporządkowane chronologicznie, ale to i tak nie ma większego znaczenia.;)

                

1. Postanowiłam przenieść bloga na bloggera, a co za tym idzie zaczynać wszystko od początku. Na szczęście opłaciło się. ;)2. Zaczęłam słuchać Imagine Dragons, co zostało mi do dziś, a ten zespół stał się moim ulubionym.


3. Dzięki Imagine Dragons moje upodobania muzycznie się nieco zmieniły. Bardzo polubiłam alternatywny rock.4.W tym roku pisałam egzamin gimnazjalny. Był on dla mnie jednym z najbardziej stresujących wydarzeń ostatnich miesięcy.


5.Stanęłam przed trudnym wyborem, a mianowicie wyborem liceum. Ostatecznie wybrałam liceum w mojej miejscowości i chodzę do klasy o profilu prawniczym. W sumie jestem zadowolona z mojej klasy, jest ona najlepsza z mojego rocznika. ;)

 
6.Skończyłam gimnazjum. To było dosyć smutne, a najgorsze jest to, że z połową nie jestem nawet na „cześć”. Jednak nie ma co się tym przejmować aż tak bardzo. Ważne, że z kilkoma osobami mam kontakt.7.Wreszcie wypróbowałam lakiery z Essence, Essie i Revlona.

8.Pierwszy raz kupiłam i pokochałam woski z Yankee Candle.


To by było na tyle. Tak jak pisałam wcześniej niektóre wydarzenia były ważne inne nie tak bardzo. W tym roku również czeka mnie kilka ważnych decyzji itd. Najważniejszym i najbliższym jest wybranie przedmiotów na maturę. Jeżeli chodzi o moje dzisiejsze plany, to nowy rok powitam u przyjaciółki. Nic specjalnego, więc nie muszę się stroić itd. Jednak nie mogłam pozwolić, aby moje paznokcie były takie… zwyczajne. Trochę brokatu, a można zrobić coś naprawdę fajnego. Z resztą oceńcie.

 

Muszę przyznać, że te paznokcie to prawdziwa improwizacja na szybko. Planowałam użyć kawioru, ale jak już zrobiłam to nie do końca mi się podobało i zmieniłam koncepcję. Znalazłam jakiś stary złoty brokat, a po połączeniu go z czarnym lakierem wyszło coś fajnego. Wiem, że idealne to nie jest, ale mi tam się podoba. Po za tym połączenie złota z czernią jest ponad czasowe. Życzę Wam, aby ten Nowy Rok był jeszcze lepszy od poprzedniego.  Mam nadzieję, że zrobicie wszystko, by spełnić swoje marzenia i oczywiście zostaniecie ze mną przez kolejny rok. Wszystkiego najlepszego! :*
 A tak w ogóle czy tylko mnie śmieszą te wszystkie życzenia na facebook'u? 

Co u Was przyniósł mijający już rok?
Jakie macie plany na sylwestra? 

"Underdog"

 

7 komentarzy:

 1. Ja powitam 2014 z najlepszymi przyjaciółkami:)

  OdpowiedzUsuń
 2. piękne pazurki! gratuluję takiego liceum! Nie sądziłam , że są takie ciekawe profile:) Wszytiego dobrego w Nowym roku!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne paznokcie, idealne na sylwestra. Podoba mi się Twoje podsumowanie. Do siego roku! :)
  http://www.supcarolyn.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczęśliwego Nowego Roku 2014

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobre podsumowanie :) A pazurki super :D Szczęśliwego Nowego Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przeniesienie na bloggera było jednym z lepszych posunięć. Miałam kiedyś bloga na innej platformie i lipa była, a tu poznałam masę osób mi przyjaznych :)

  OdpowiedzUsuń