niedziela, 8 września 2013

Będzie trochę inaczej :)


Szkoła zaczęła się  już na dobre. Jestem w pierwszej liceum i wiem, że to oznacza dużo więcej nauki niż w gimnazjum. Nie chcę zaniedbywać bloga, bo mi na nim zależy. Postanowiłam, że będzie on wyglądał trochę inaczej, tzn. postaram się prowadzić go bardziej rzetelnie. O co mi chodzi?

1.Posty będą pojawiały się co 2 dni. Nie chcę dużych przerw między postami. Nawet jeżeli nie będę miała pomysłu na jakąś konkretną notkę, to napiszę o danym dniu czy coś w tym stylu.

2.Nie będzie już postów z różnymi nominacjami, mimo że jest mi bardzo miło jeżeli ktoś mnie nominuje. Ja nie do końca lubię takie posty, więc tutaj już takich nie znajdziecie.

3.Na blogu będzie więcej różnych recenzji (kosmetyki, filmy, książki itp.)

4.Chcę, żeby było więcej postów tematycznych.

5.Postanowiłam stworzyć cykl postów „Porozmawiajmy o…”. Możecie już znać coś takiego z innych blogów. Będą to po prostu moje przemyślenia na dany temat. Takie posty będziecie mogli przeczytać w każdy weekend. Oczywiście jestem otwarta na Wasze propozycje.

6.Oczywiście tagi też będą się pojawiać. :)

Tak przy okazji, szukam kogoś kto zrobi mi design bloga, bo nie jestem do końca zadowolona z tego co jest teraz. Zdałam sobie sprawę z tego,  że ja mistrzem robienia wyglądu to nie jestem. Jeżeli znacie taką osobę lub Wy umiecie to zrobić to proszę, dajcie mi znać. :D 

"Use somebody"
 

7 komentarzy:

 1. Bardzo podobają mi się zmiany jakie chcesz wprowadzić. Chętnie czytam recenzje książek czy filmów, a czytanie przemyśleń to już uczta dla mojej duszy :) Nie mogę się doczekać :)
  xwelcome-to-my-circusx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. w liceum nie jest aż tak źle :D
  obseruję i zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam tą piosenkę :)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :*

  OdpowiedzUsuń
 4. super ;* podoba mi sie

  opowiadanie z wokalistą Nirvany - Kurtem Cobainem
  http://uwierz-w-pieniadze.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja także mam ten sam problem z wyglądem bloga co Ty.. co prawda jestem tutaj nowa i jeszcze nie do końca wiem "co i jak" .. :P Zapraszam do mnie, dodaję do obserwowanych ! ;) Pozdrawiam. ;*

  OdpowiedzUsuń
 6. No tak, sama wiem jak ciężko prowadzić bloga, gdy się ma szkołę ;)

  Zapraszam na rozdanie, jeśli masz ochotę :)
  http://psychodelax3.blogspot.com/2013/08/pierwsze-rozdanie-imieninowe.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Zmiany jakie chcesz wprowadzić bardzo mi się podobają :)

  http://onlygrape.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń