poniedziałek, 8 kwietnia 2013

Nie oceniaj po wyglądzie! ;)Nie oceniaj po wyglądzie, nie warto. 
Nie rozumiem ludzi, którzy oceniają człowieka tylko i wyłącznie po wyglądzie.  Nie ważny jest dla nich charakter, to jaki ktoś jest. Może być skończonym idiotą, ale przecież ma Vansy i ciuchy z galerii. Nie każdego na to stać. Jednak czy jest on gorszym człowiekiem? Odpowiedź brzmi nie. Najważniejsze jest to co człowiek ma w środku, a nie na sobie! ;)

<3 

 

3 komentarze:

 1. Zgadzam się z opisem w 100%. Np. ja nie lubię być oceniana, że jestem tępa albo jakaś tam, bo noszę markowe ciuchy. Albo też wkurza mnie, jak moją koleżankę, która nie ma możliwości, ludzie wyzywają, zamiast ją poznać od wewnątrz, a nie zewnątrz :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się. Sama nie mam markowych i drugich ubrań, ani za piękna nie jestem i może to właśnie dlatego umiem odkryć w każdym człowieku coś wyjątkowego. Nawet jak nie ubiera się w galerii, czy nie używa kosmetyków z najwyższej półki.

  polne-maki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się z Tobą. Ja też nie zawsze kupuję w markowych ciuchach. Owszem raz na jakiś czas nie zaczkodzi kupić, ale jeśli kogoś nie stać lub ma trudną sytuację w domu to nie znaczy że jest zły. Pozdrawiam i Wszystkich zapraszam do mnie paula-nastolatka-blogspot.com :-)

  OdpowiedzUsuń